specjaliści

Sławek Krakowski

psycholog, psychoterapeuta, seksuolog

Sławek Krakowski

Pracuję jako psychterapeuta ISTDP i seksuolog. Jestem również trenerem szkoleń z zakresu kompetencji miękkich w tym komunikacji, treningu interpersonalnego, szkoleń o profilu psychologicznym, a także coachingu. Wykładam na WSB w Gdańsku (Psychologia Biznesu, Akademia Trenera), oraz prowadzę seminaria dyplomowe. Prowadzę rownież zajęcia na SWPS w ramach Forum Transferu wiedzy. Jestem członkiem PTP i PTS. Pracuję jako wolontariusz w SWPS i Monarze, prowadząc warsztaty dla młodzieży i konsultacje psychologiczne na Poland Rock Festiwal.

Jestem magistrem, psychologii i historii oraz absolwentem Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu Psychologia Kliniczna w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłem Szkolenie CORE TRAINING INTENSYWNA KRÓTKOTERMINOWA PSYCHOTERAPIA DYNAMICZNA (ISTDP) w Laboratorium Psychoedukacji Warszawa.

Jestem również absolwentem Szkoły Psychoterapii Systemowej – Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie, jak również Szkoły Terapii Seksualnej w Klinice Lwa- Starowicza.

    Zakres dolegliwości, z którymi pracuję:

     

    • Zaburzenia lękowe

    Nasi Specjaliści

    Umów wizytę