specjaliści

Agnieszka Smetana Psycholog

mgr Klaudia Owczarczyk

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta rodzinny

Klaudia Owczarczyk

Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Umiejętności psychoterapeutyczne zdobyłam na rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne całościowym szkoleniu z psychoterapii systemowej organizowanym przez Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie. Posiadam także uprawnienie pedagogiczne. Ukończyłam podyplomowe szkolenie z Terapii Poznawczo-Beghawioralnej Zaburzeń Dzieci i Młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie Specjalizacji Psychodynamicznej Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym
Swoje pierwsze doświadczenia w pracy z pacjentem zdobywałam już jako studentka, na licznych stażach w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, w Katedrze Psychiatrii CM UJ.
Przez kilka lat pracowałam w stowarzyszeniu Serduszko dla Dzieci na warszawskiej Pradze-Północ, gdzie pracowałam z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami. Odbyłam staż w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie gdzie współprowadziłam terapię rodzin. Obecnie pracuję jako terapeuta dzieci z zaburzeniami rozwoju i specyficznymi trudnościami edukacyjnymi w przedszkolu integracyjnym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W Etapach prowadzę: terapię psychologiczną i pedagogicznąerapię psychologiczną i pedagogiczną, trening umiejętności społecznych, konsultacje psychologiczne i poradnictwo wychowawcze i poradnictwo wychowawcze oraz jest członkiem zespołu terapii rodzin.

Nasi Specjaliści

Umów wizytę