specjaliści

Agnieszka Smetana Psycholog

Agnieszka Gola

Psycholog dziecięcy, terapeuta dziecięcy, terapeuta SI

Agnieszka Gola

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej ze specjalnością Psychologii Klinicznej. Ukończyłam podyplomowe szkolenie w Terapii Poznawczo-Behawioralnej Zaburzeń Dzieci i Młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Jestem certyfikowaną terapeutką integracji sensorycznej (SI) II stopnia oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej.  Obecnie jestem w trakcie Specjalizacji z Psychoterapii Dzieci i Młodzieży akredytowanej przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego.

Specjalizuję się w psychologii rozwoju dziecka. Od 2009 r. prowadzę terapię psychologiczną dzieci z problemami rozwojowymi (w tym z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, zespół asergera), nieharmonijnym rozwojem, problemami w sferze emocjonalnej i społecznej. Pracuję z rodzicami udzielając konsultacji psychologicznych oraz poradnictwa wychowawczego. Prowadzę konsultacje, diagnozy i terapie dzieci w zakresie integracji sensorycznej (w tym konsultacja małego dziecka 1-3).

Ponadto odbyłam wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu terapii zaburzeń dzieci i młodzieży, terapii dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera, wspierania rozwoju dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się  i nieharmonijnym rozwojem, terapii dzieci z problemami emocjonalnymi, zaburzeniami zachowania, moczeniem, nawykowymi zaparciami,  masturbacją dziecięcą. Odbyłam praktyki i staże m.in. w warszawskim Zespole Szkół Specjalnych, w ośrodkach terapii autyzmu, w warszawskim Oddziale Opiekuńczo- Wychowawczym Specjalistycznego Ośrodka Dla Dzieci w Domu Dziecka nr 1 z zakresu pomocy psychologicznej krzywdzonym dzieciom, na oddziale psychiatrii w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Pracowałam w przedszkolach z oddziałami terapeutycznymi dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, przedszkolach integracyjnych- gdzie pełniłam funkcję psychologa- terapeuty i kierownika zespołu pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w Ośrodku Naukowo-Terapeutycznym na stanowisku psychologa-terapeuty dziecięcego, w jednej z warszawskich fundacji dla dzieci z zaburzeniami rozwoju oraz w Centrum Terapii Autyzmu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Jako konsultantka i psychoedukatorka współpracuję z warszawskimi żłobkami, przedszkolami i szkołami.

Od 2013 r. prowadzę Pracownię Rozwoju  ETAPY której jestem założycielką.

W Etapach prowadzę: konsultacje psychologiczne i poradnictwo wychowawcze, diagnozy, terapię integracji sensorycznej, terapię psychologiczną, warsztaty i szkolenia dla rodziców, trening umiejętności społecznych, autorskie warsztaty  dla dzieci i o emocjach

Nasi Specjaliści

Umów wizytę