Martyna Przybyło
O MNIE
Jestem psycholożką i psychoterapeutką pracującą w nurcie psychodynamicznym oraz psychoanalitycznym. Ukończyłam całościowe szkolenie psychoterapeutyczne organizowane przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zdobywałam między innymi w Fundacji Terapii Rodzin na Szlaku oraz na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych. Szczególnie bliska jest mi praca z dorosłymi pacjentami zmagającymi się z zaburzeniami psychicznymi i trudnościami emocjonalnymi. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
WYKSZTAŁCENIE
Jestem absolwentką psychologii i ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne prowadzone przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, posiadające atestację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbyłam staż kliniczny w Fundacji Terapii Rodzin na Szlaku oraz na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych w Krakowie. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
PODEJŚCIE TERAPEUTYCZNE
Pracuję w nurcie psychodynamicznym, czerpiąc również z podejścia psychoanalitycznego. W centrum mojej uwagi znajduje się relacja terapeutyczna oraz pogłębione rozumienie nieświadomych procesów psychicznych wpływających na codzienne funkcjonowanie. Dbam o etyczny i bezpieczny przebieg terapii, zgodnie ze standardami PTP. W razie potrzeby współpracuję z lekarzami psychiatrami i innymi specjalistami, zapewniając pacjentowi kompleksowe wsparcie.
PRZEBIEG TERAPII
Pierwsze spotkania mają charakter konsultacyjno-diagnostyczny – wspólnie z pacjentem określamy obszary trudności oraz ustalamy cele pracy terapeutycznej. Sesje odbywają się raz w tygodniu i trwają 50 minut. Cały proces terapeutyczny przebiega w atmosferze zaufania, poufności i akceptacji. Na każdym etapie pracy dbam o dostosowanie tempa i metody pracy do indywidualnych potrzeb pacjenta.