Relacje i związki

Relacje i związki

Pomagamy zmierzyć się z trudnościami w obszarze relacji i związków zarówno osobom w terapii indywidualnej jak i parom i rodzinom.

Kiedy pytamy naszych pacjentów, jaką chcieliby mieć relację z najbliższymi, zazwyczaj odpowiadają: dojrzałą, partnerską, pełną miłości i szacunku, opartą na przyjaźni.

Wiele z tych osób jednak ma świadomość, że nie potrafią zbudować dobrej relacji, nie wiedzą co robią źle, dlaczego ciągle powtarzają te same schematy zachowań, wybierają podobne partnerki/partnerów, chociaż wiedzą już, że kolejny raz nie powinni, dlaczego w ich związku czy rodzinie znowu jest kryzys. Część osób szuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego w ogóle nie potrafią nawiązać bliższej relacji z drugim człowiekiem.

W terapii indywidualnej i rodzin pomagamy pacjentom w uświadomieniu sobie, kim jestem, czego potrzebuję, jakie blokady stosuję zarówno w komunikacji werbalnej jak i pozawerbalnej, jakie schematy zachowań i myślenia u mnie dominują (czasem od dzieciństwa), które utrudniają komunikację i bliskość, jakie mam w sobie lęki nieuświadomione, jak mogę sobie z nim poradzić. W procesie terapeutycznym uczymy rozpoznawania potrzeb i stawiania granic, a są to umiejętności niezbędne do zbudowania satysfakcjonujących relacji zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

W celu umówienia konsultacji zadzwoń pod:
+48 (22) 115 16 87

lub skontaktuj się poprzez e-mail:
recepcja@mentalpath.pl

Zachęcamy również do rejestracji poprzez formularz online:
https://mentalpath.pl/kontakt/

 

Terapeuci MentalPath to zespół specjalistów zaangażowany w dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, których potrzebujesz, żeby poradzić sobie z nurtującymi cię problemami.

Skontaktuj się już dziś i wybierz odpowiedniego specjalistę.

Nasi specjaliści