specjaliści

Kamila Jakubiak-Leńczuk

Kamila Jakubiak-Leńczuk

psycholog, psychoterapeuta, seksuolog, seksuolog kliniczny

Kamila Jakubiak-Leńczuk

Mgr Kamila Jakubiak-Leńczuk jest absolwentką studiów magisterskich z zakresu psychoterapii i terapii seksualnej na AEH oraz studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na SWPS. Ukończyła 4-letni kurs psychoterapii w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU. Posiada Certyfikat PTTPB nr 1480. Jest także certyfikowaną seksuolożką kliniczną Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego (nr 147, 2023).

Doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając staże w Zakładzie seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Dziennym III Kliniki Psychiatrycznej i Oddziale całodobowym F9. Współpracowała z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) jako konsultantka w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111. Prowadziła zajęcia z psychologii dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a obecnie prowadzi zajęcia z zakresu seksuologii w ośrodkach szkolących z psychoterapii.

Ma doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami będącymi w kryzysie, doświadczającymi problemów w życiu codziennym i z osobami zgłaszającymi problemy natury seksualnej. Pracuje zarówno w kontakcie indywidualnym jak i partnerskim.

Regularnie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach naukowych i kursach o tematyce psychologicznej i seksuologicznej.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracuje pod regularną superwizją u superwizorów certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne oraz Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Nasi Specjaliści