specjaliści

Katarzyna Kwaśny-Czehak

Katarzyna Kwaśny-Czehak

psycholog, psychoterapeuta, psycholog kliniczny

Katarzyna Kwaśny-Czehak

Katarzyna Kwaśny-Czehak jest psychologiem, psychoterapeutką pracującą w nurcie analitycznym jungowskim oraz psychodynamicznym, analityczką jungowską (PM IAAP). Jest członkinią Zarządu Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej.

Posiada doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej z dorosłymi, dziećmi i rodzinami. Pracowała na oddziałach psychiatrycznych, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, w ośrodku rehabilitacji słuchu i mowy, a także w ośrodku dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. Posiada również doświadczenie jako trenerka szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Mgr Katarzyna Kwaśny-Czehak pracuje terapeutycznie z pacjentami dorosłymi, dziećmi i rodzinami, w tym z parami oraz diadą rodzic-niemowlę. Prowadzi diagnozę psychologiczną w obszarze intelektu i osobowości.

Pracuje metodą psychoterapii analitycznej w nurcie jungowskim oraz metodą Sandplay – terapia w piaskownicy. Interesuje się analizą marzeń sennych w kontekście indywidualnym i kolektywnym. Prowadzi macierze śnienia społecznego.

Nasi Specjaliści