specjaliści

Agnieszka Smetana Psycholog

dr n. med. Tadeusz Oleszczuk

lekarz holista, specjalista zdrowia kobiecego

dr n. med. Tadeusz Oleszczuk

Doświadczony i wnikliwy lekarz, z ponad 35 letnim doświadczeniem klinicznym. Bardzo ceniony przez pacjentki za kompleksowe podejście do leczenia i profilaktyki zdrowia, a także za skuteczność szczególnie w leczeniu nawracających problemów zdrowotnych.

W codziennej praktyce, Dr Oleszczuk kładzie nacisk na holistyczne podejście, koncentrując się na profilaktyce, odżywianiu i wpływie czynników zewnętrznych na zdrowie pacjentek. Jego zaangażowanie w troskę o dobro pacjentek sprawia, że nie jest tylko lekarzem, lecz także partnerem w ich drodze do świadomości jak osiągnąć długotrwałą pełnię zdrowia.

Absolwent Gdańskiej Akademii Medycznej, specjalista ginekolog – położnik, Dr Oleszczuk, zdobył tytuł doktora nauk medycznych w Centrum Onkologii – Instytut (obecnie Narodowy Instytut Onkologii) w Warszawie. Pełnił stanowisko adiunkta na Wydziale Nauk o Zdrowiu PWSIiP (obecnie Akademii Nauk Stosowanych) w Łomży, a także przez trzy lata był ordynatorem na 35 łóżkowym oddziale położniczo-ginekologicznym w Szpitalu Ogólnym w Kolnie.

Jego wkład w medycynę zdrowia kobiecego obejmuje nie tylko pracę kliniczną, ale także autorstwo licznych publikacji w profesjonalnych czasopismach medycznych, prasie dla kobiet oraz książek popularnych, w tym takich jak „Czego ginekolog ci nie powie”, „Uspokój swoje hormony”, „Facet jak młody Bóg”, „O Menopauzie – czego ginekolog Ci nie powie”.

Chętnie popularyzuje wiedzę o zdrowiu kobiecym, jako gość programów telewizyjnych i radiowych, a także na profilach w mediach społecznościowych, w których ma ogromne grono obserwatorów, widzów i słuchaczy. Jego profil na YouTube uzyskał pół miliona polubień i ponad sto tysięcy obserwujących!

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług świadczonych przez Dr Tadeusza Oleszczuka i do skorzystania z jego ogromnego doświadczenia w dziedzinie zdrowia kobiecego.

Konsultacje obejmują w szczególności:
– analizę przewlekłych dolegliwości w holistycznej ocenie,
– problemy z torbielami jajników/piersi,
– nawracające infekcje narządów moczowo- płciowych,
– problemy w okresie okołomenopauzalnym,
– zaburzenia krwawień o różnej etiologii,
– mięśniaki, polipy, endometrioza w ocenie holistycznej,
– zaburzenia płodności, (hormonalne, metaboliczne, odporności),
– problemy z utrzymaniem masy ciała (nadwaga/ otyłość).

Problemy nie objęte konsultacjami:
– prowadzenie ciąży,
– leczenie onkologiczne,
– wykonywanie zabiegów medycznych.

Dr Tadeusz Oleszczuk udziela wyłącznie konsultacji on line, bazując na szczegółowym wywiadzie zawartym w autorskim kwestionariuszu zdrowia, umożliwiającym personalizację zaleceń co do indywidualnie zleconych badań.

Nasi Specjaliści